KraTz - Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KraTz - Foorum


 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse

 

 clanni taotlus

Go down 
2 posters
AutorTeade
yXz*;

yXz*;


Postituste arv : 7
Join date : 05/12/2011
Age : 26
Asukoht : Tartu

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeKolm Dets 28, 2011 2:22 pm

Eesnimi: ( kristo )
CS Nick: ( yXz*; )
Vanus: ( 13 )
Steam: ( ei ole )
Mikker: ( on )
Kaua oled CSi mänginud: ( pool aastat )
Miks tahad KraTziga liituda: ( sest ma oskan surfida ja DR aga bhopiga ja dhopiga on mul natuke raskusi )
santa h2id pühi ja head uut aastat kindlasti santa
Tagasi üles Go down
PoleNime
Admin
PoleNime


Postituste arv : 68
Join date : 29/11/2011
Age : 27
Asukoht : Valga

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeReede Dets 30, 2011 3:02 pm


Jamh..
Maitea.. oleneb palju on su lj rec, võiksid sellest kirjutada ja kas järgmised mapid: autobaw, c00l_f - kaugele sa saad..
Hmm surfis läheb sul vaja head surf oskust, pead kindlalt saama: Mario, AWP, Tower + laskmine peaks olema 4+
Skoor võiks olla kuskil: 12 / 2 5 / 1 30 / 8 20 / 5 UMBES sellised skoorid võiksid olla..
Tagasi üles Go down
https://kratzplanet.forum.co.ee
yXz*;

yXz*;


Postituste arv : 7
Join date : 05/12/2011
Age : 26
Asukoht : Tartu

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 12:37 pm

autobawi olen l6puni teinud, lj rec on 244, c00l f poole peale
SURF: mario, awp, tower teen 2ra kuigi surf ski 2 ma ei vinni mariosse minna sest m6ned killivad marios siis ma l2hen relvakasse kus on ak-47 ja m4a1

Tagasi üles Go down
PoleNime
Admin
PoleNime


Postituste arv : 68
Join date : 29/11/2011
Age : 27
Asukoht : Valga

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeEsm Jan 02, 2012 6:00 pm

yXz*; kirjutas:
autobawi olen l6puni teinud, lj rec on 244, c00l f poole peale
SURF: mario, awp, tower teen 2ra kuigi surf ski 2 ma ei vinni mariosse minna sest m6ned killivad marios siis ma l2hen relvakasse kus on ak-47 ja m4a1

Kui see nii oleks..
Vähemalt kui 2 kuud tagasi sind specisin siis olid sa nii koba et ei teinud isegi deathrun_extreme läbi & mariose said ka napilt.. Oleks mingi tõendeir ka et hyppad 244.. või video et teed autobawi läbi..

Jään ootama ( Head UUt AaStaT ! )
Tagasi üles Go down
https://kratzplanet.forum.co.ee
yXz*;

yXz*;


Postituste arv : 7
Join date : 05/12/2011
Age : 26
Asukoht : Tartu

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeTeis Jan 03, 2012 10:57 am

PoleNime kirjutas:
yXz*; kirjutas:
autobawi olen l6puni teinud, lj rec on 244, c00l f poole peale
SURF: mario, awp, tower teen 2ra kuigi surf ski 2 ma ei vinni mariosse minna sest m6ned killivad marios siis ma l2hen relvakasse kus on ak-47 ja m4a1

Kui see nii oleks..
Vähemalt kui 2 kuud tagasi sind specisin siis olid sa nii koba et ei teinud isegi deathrun_extreme läbi & mariose said ka napilt.. Oleks mingi tõendeir ka et hyppad 244.. või video et teed autobawi läbi..

Jään ootama ( Head UUt AaStaT ! )

ma v6in video teha
surfist ja extremest
Tagasi üles Go down
PoleNime
Admin
PoleNime


Postituste arv : 68
Join date : 29/11/2011
Age : 27
Asukoht : Valga

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeTeis Jan 03, 2012 12:58 pm


ma v6in video teha
surfist ja extremest[/quote]

Okei, kui soovid klanni, siis tee Video: Autobaw, C00l_f, surf_ski_2

Tänud..
Tagasi üles Go down
https://kratzplanet.forum.co.ee
yXz*;

yXz*;


Postituste arv : 7
Join date : 05/12/2011
Age : 26
Asukoht : Tartu

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeTeis Jan 03, 2012 7:19 pm

PoleNime kirjutas:

ma v6in video teha
surfist ja extremest

Okei, kui soovid klanni, siis tee Video: Autobaw, C00l_f, surf_ski_2

Tänud..[/quote]

ma ei saanud kahjuks videot teha siis ma teen pildid extreme pilt on selline
Tagasi üles Go down
yXz*;

yXz*;


Postituste arv : 7
Join date : 05/12/2011
Age : 26
Asukoht : Tartu

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeEsm Jan 09, 2012 7:44 pm

lj 244 olen hyppanud yhe korra aga muidu teised on 239 jne Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Tagasi üles Go down
yXz*;

yXz*;


Postituste arv : 7
Join date : 05/12/2011
Age : 26
Asukoht : Tartu

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeEsm Jan 09, 2012 7:57 pm

6u plzz laske mind clanni sest ma yhes clannis olin ja seal olid heeljumid ja ma enam ei tahtnud seal olla eelmine clann oli party neil pole isegi kodukat Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Tagasi üles Go down
yXz*;

yXz*;


Postituste arv : 7
Join date : 05/12/2011
Age : 26
Asukoht : Tartu

clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitimeEsm Jan 09, 2012 7:57 pm

mind v6ib igati pidi usaldada Very Happy autobaw ei tulnud meelde toda kll ma l2bi pole teinu ma olen autobaw_h selle olen l2bi teinud kui on tehtud free
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





clanni taotlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: clanni taotlus   clanni taotlus I_icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
clanni taotlus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» clanni taotlus
» Tauri0len Taotlus Serveri korrahoidjaks

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KraTz - Foorum :: Taotlused :: Taotlused-
Hüppa: